fbpx

Година віртуального спілкування з Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти «Готуємося до НМТ 2026 року»

Підготовка до НМТ-2026

25 вересня 2025 року об 19.00 год.

У межах спільної роботи Одеського РЦОЯО та Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації буде проведено вебінар «Година віртуального спілкування з Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти «Готуємося до НМТ 2026 року» з учнівською та батьківською громадськістю.
Під час вебінару будуть обговорені питання процедури проходження НМТ у 2026 році, розглянуті нормативні документи, надані відповіді на запитання учасників вебінару працівниками Одеського РЦОЯО.

Реєстрація на вебінар

22.09.2025
👍 Підписатися на Facebook