Про нас

Консультаційний центр з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) було засновано у 2009 році для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи для абітурієнтів, що бажають вступити до вищих навчальних закладів.

Кожного року інформацію щодо проведення процедури ЗНО, нововведеннях і способах підготовки до тестування отримували близько 3000 абітурієнтів. Також наш центр займався розповсюдженням літератури із матеріалами для самостійної підготовки до ЗНО. Але з часом все частіше нам ставили питання “Порекомендуйте нам спеціалістів, які добре розуміють тонкощі підготовки до ЗНО”. Звичайно, ми добре знали таких спеціалістів, отже…

У 2011 році були відкриті курси з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Ми запросили для викладання на курсах найкращих в нашому місті викладачів з різних дисциплін, які ще з моменту заснування процедури ЗНО були активними ідеологами втілення до життя незалежних іспитів у формі тестування, брали участь у розробці методології його проведення, наповнювали Банк тестових завдань Українського центру оцінювання якості освіти тощо.

Об’єднавши наші зусилля і прагнення надати жителям нашого міста можливість кращої підготовки, ми розробили методики, що дозволяють швидко і ефективно опрацювати програми ЗНО з кожного із навчальних предметів у стислий термін.

Щороку ми вдосконалюємо свої методики і усуваємо недоліки в нашій роботі, шукаємо нові шляхи мотивації учнів в процесі навчання і максимально використовуємо доступні технології, ефективно поєднуючи класичні методи викладання із сучасними технологічними та педагогічними рішеннями. Наша мета – дати можливість кожному, незалежно від віку і початкового рівня знань, підготуватися і отримати високий бал на зовнішньому незалежному оцінюванні. Навчання на бюджетній формі на престижних спеціальностях – це тепер не розкіш, а можливість для тих, хто не лінується вчитися, отримати професію своєї мрії.

Національний центр з підготовки до ЗНО/ДПА та НМТ

У 2022 році  ми проводимо підготовку до ЗНО/ДПА та НМТ для всіх бажаючих, не залежно від місця мешкання! В цьому році наші учні проходили підготовку до НМТ у нас на курсах з різних куточків світу і всі отримали дуже високі результати.

Наші партнери:

orcoyao
ucoyao
dept2
donooda